Baltijas SPA Asociācija

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

Viktors Djundiks, medicīniski- higiēniskā centra „PANACEJA 91” galvenais ārsts, Masāžas čempionātu tiesnesis.

Cienījamie organizatori! Sirsnīgi pateicos par pārsteidzošiem masāžas tehnoloģiju svētkiem! Pēc manām sajūtām, šī čempionāta gars pilnībā atbilda Olimpiskajiem principiem. Lai gan galvenais vienmēr ir PIEDALĪTIES, balvas bija dāsnas un dāvanas no atbalstītājiem saņēma visi dalībnieki.

Visi dalībnieki ieguva vērtīgu pieredzi, savukārt skatītāji guva daudz pozitīvas emocijas. Vēlos izcelt dalībnieku t-kreklu skaistumu un harmoniju, kā arī oriģinālo Baltijas stilu vadītājām!

Katra dalībnieka demonstrētā SPA rituāla īpašais individuālais dizains veiksmīgi papildināja svētku atmosfēru! Pēc vienbalsīga skatītāju, dalībnieku un žūrijas viedokļa – ČEMPIONĀTS IR IZDEVIES!!!

Ar cieņu,
Viktors Djundiks, medicīniski- higiēniskā centra „PANACEJA 91” galvenais ārsts, Masāžas čempionātu tiesnesis.

Tamāra Rimša Ajurvēdiskās masāžas skolas dibinātāja un īpašniece

Masāža manā skatījumā ir īpašs meditācijas veids, kurā masieris jūt cilvēka lauku, „saplūst” ar to un mijiedarbojas enerģētiskajā līmenī.

Tāpēc rodas jautājums: kā kaut kas tāds ir iespējams čempionātā, kad apkārt ir tik daudz skatītāju?

Interesanti ir tas, ka mijiedarbība notika. Pirmkārt, protams, pateicoties dalībniekiem. Čempionātā bija pārstāvēts plašs SPA procedūru spektrs, ļoti dažādi dalībnieki. Daži jau pieredzējuši meistari, daži vēl tikai nesen uzsākuši savu darbību.

Pastāstīšu vairāk par otro čempionāta kārtu – izvēles SPA programmu. Žūrija deva startu un sākās aizraujošs notikums... Dalībnieki pilnībā iegrima savas masāžas veikšanas procesā, vienlaicīgi radās kopējs lauks, kas aptvēra visus skatītājus. Žūrija bija ļoti labvēlīga un sniedza neredzētu atbalstu.

Ļoti lielu iespaidu atstāja Latvijas dalībnieku komandas darbs.
Bija svētku sajūta. Šajā procesā zaudētāji nevar būt. Skatītājiem bija iespēja iepazīties ar dažādiem masāžas veidiem. Meistari saņēma vērtīgas balvas, savukārt iesācēji – pirmo pieredzi un ticību sev.
Mana īpašā pateicība pārsteidzošajām Fejām – organizatoriem Svetlanai Šabaļinai un Ilonai Ansonei, un protams, Maestro – žūrijas priekšsēdētājam Andrejam Sirčenko.

Tamāra Rimša
Ajurvēdiskās masāžas skolas dibinātāja un īpašniece

Andrejs Sirčenko, čempionāta žūrijas priekšsēdētājs (Krievija).2017. gada 22. aprīlī SPA un masāžas pasaulē notika vēsturisks pasākums – Pirmais atklātais Baltijas valstu masāžas čempionāts. Trīs Baltijas valstis – Latvija, Lietuva un Igaunija – bija pārstāvētas gan dalībnieku vidū, gan žūrijas sastāvā. Masieri sacentās divos posmos: klasiskajā masāžā un SPA masāžā. Precīzi vērtēšanas kritēriji, kuri izstrādāti Vienotā konsolidētā čempionātu sistēmā, deva iespēju objektīvi novērtēt speciālistu sagatavotības līmeni. Uzvarētājs tika noteikts, summējot abās kārtās iegūtos vērtējumus.

Noteikti jāpiemin pasākuma lieliskā organizēšana. Bija padomāts par katru sīkumu. Dalībnieki varēja izbaudīt gan SPA atmosfēru un skaistumu, gan organizatoru rūpes. Čempionātam bija piesaistīts liels skaits atbalstītāju. Katrs dalībnieks burtiski tika apbērts ar dāvanām no atbalstītājiem. Šogad zelta un sudraba godalgas aizceļoja uz Lietuvu, taču bronzas godalga palika Latvijā.

Šī čempionāta uzvarētājs ieguva iespēju pārstāvēt Baltijas valstis XI Pasaules masāžas čempionāta finālā Maskavā. Liels paldies visiem dalībniekiem, tiesnešiem, skatītājiem un čempionāta atbalstītājiem!

Atsevišķs paldies pasākuma organizatoriem.

Ar cieņu un sirsnīgiem sveicieniem Andrejs Sirčenko, čempionāta žūrijas priekšsēdētājs.

Jūlija Jusipova, žūrijas pārstāve (Krievija).Pateicos Baltijas SPA asociācijai par uzaicinājumu būt žūrijas sastāvā! Man tā bija jauna un interesanta pieredze. Būs lieliski, ja šis pasākums kļūs par ikgadēju. Masieri no kaimiņu zemes Zviedrijas jau izteica vēlmi atbraukt pie manis ciemos.

Šis ir svarīgs un nepieciešams profesionāls pasākums. Novēlu 2018. gadā lielāku dalībnieku un pārstāvēto valstu skaitu.

 

 

 

Viktoria Boldir, ģeneralsponsors Kompānija ViVa KLAPP (Eesti).OPEN BALTIC MASSAGE CHAMPIONSHIP 2017 ir radījis labus iespaidus: labs iekārtojums un noskaņojums, kuru radīja apburošās vadītājas Svetlana un Ilona; žūrijas komisija ne tikai vērtēja, bet arī atbalstīja dalībniekus ar padomiem un laba vēlējumiem; bija jūtams liels organizatoru ieguldījums... lai gan Andrejs Sirčenko pareizi pieminēja, ka šāds pasākums ir pelnījis vairāk skatītāju.

Dalībniekiem bija augsts profesionālais līmenis, katrs dalībnieks bija lielisks savā veidā, taču mēs īpaši izcēlām V. Ņemcovu (Galvenā sponsora īpašā balva).

Mēs bijām priecīgi par iespēju būt galvenajam atbalstītājam un piedalīties tāda mēroga pasākumā. Mums bija unikāla iespēja prezentēt itāļu kosmētiku Vilight Beauty Baltijas valstīs. Paldies visiem! Veiksmi un izaugsi Čempionātam!

Kompānija ViVaBeauty (OÜ ViVa KLAPP) Oficiālais Vilight Beauty kosmētikas pārstāvis Baltijas valstīs.

Tatjana Kožuhara, dalībniece (Latvija), III vietas ieguvēja.Šī bija ļoti vērtīga pieredze. Žūrijas pārstāvji - augsta līmeņa profesionāļi, mācēja gan uzmundrināt, gan pateikt priekšā, kā uzlabot mūsu darbu, kā padarīt to optimālāku un efektīvāku izmantojot ergonomiku. Atmosfēra bija ļoti patīkama un dvēseliska.

Čempionāta organizēšana arī bija brīnišķīga – viss precīzi, skaidri, saprotami un ar lielām rūpēm par katru šī pasākuma dalībnieku. Lieliski un dāsni atbalstītāji. Pateicos par iespēju piedalīties.

Ar mīlestību, Tatjana.

 

 

Irēna Olinska, dalībniece (Latvija), nominācija “Labākā masāžas tehnika”.Esmu ļoti priecīga par piedāvāto iespēju piedalīties Atklātajā Baltijas valstu masāžas čempionātā. Es ieguvu ļoti daudz pozitīvas emocijas, man tā bija liela pieredze, jo šāda veida pasākumā piedalījos pirmo reizi. Tas man deva lielu stimulu turpmākai attīstībai un sasniegumiem. Vēlos izteikt lielu pateicību par žūrijas vērtējumu, kā arī atsevišķu paldies Tamārai Rimše par balvu – iespēju apgūt ajurvēdisko masāžu, Svetlanai Šabaļinai un konkursa organizatoriem, kā arī atbalstītājiem par brīnišķīgajām dāvanām!

 

 

Eduards Kilgasts, dalībnieks (Latvija), īpašās prēmijas “Profesionālo masu mediju simpātiju balva” nominants.Jauks, sirsnīgs un pārdomāts pasākums. Ļoti kompetenta žūrija, kas vērtēja konkursantu prasmes un protams sponsori un mecenāti, kas atbalstīja pasākuma organizatorus.
Man personiski šis čempionāts bija izaicinājums pašam sev. Tā bija lieliska pieredze gan modeļa sagatavošanas darbā, gan sacensību laikā izbaudīt sava darba rezultātus.

Labprāt piedalītos līdzīgos pasākumos arī turpmāk, jo tā ir iespēja iepazīties ar jauniem draugiem un pats galvenais iegūt vajadzīgo pieredzi, lai augtu gan profesionāli, gan morāli un garīgi.

Paldies maniem skolotājiem, kas man šīs zināšanas ir devuši.

Patiesā cieņā Eduards Kilgasts.

1 lapa no 2

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv