Baltijas SPA Asociācija

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

Tamara Rimša, atbalstītājs (Latvija)

Tamāra Rimša Ajurvēdiskās masāžas skolas dibinātāja un īpašniece

Masāža manā skatījumā ir īpašs meditācijas veids, kurā masieris jūt cilvēka lauku, „saplūst” ar to un mijiedarbojas enerģētiskajā līmenī.

Tāpēc rodas jautājums: kā kaut kas tāds ir iespējams čempionātā, kad apkārt ir tik daudz skatītāju?

Interesanti ir tas, ka mijiedarbība notika. Pirmkārt, protams, pateicoties dalībniekiem. Čempionātā bija pārstāvēts plašs SPA procedūru spektrs, ļoti dažādi dalībnieki. Daži jau pieredzējuši meistari, daži vēl tikai nesen uzsākuši savu darbību.

Pastāstīšu vairāk par otro čempionāta kārtu – izvēles SPA programmu. Žūrija deva startu un sākās aizraujošs notikums... Dalībnieki pilnībā iegrima savas masāžas veikšanas procesā, vienlaicīgi radās kopējs lauks, kas aptvēra visus skatītājus. Žūrija bija ļoti labvēlīga un sniedza neredzētu atbalstu.

Ļoti lielu iespaidu atstāja Latvijas dalībnieku komandas darbs.
Bija svētku sajūta. Šajā procesā zaudētāji nevar būt. Skatītājiem bija iespēja iepazīties ar dažādiem masāžas veidiem. Meistari saņēma vērtīgas balvas, savukārt iesācēji – pirmo pieredzi un ticību sev.
Mana īpašā pateicība pārsteidzošajām Fejām – organizatoriem Svetlanai Šabaļinai un Ilonai Ansonei, un protams, Maestro – žūrijas priekšsēdētājam Andrejam Sirčenko.

Tamāra Rimša
Ajurvēdiskās masāžas skolas dibinātāja un īpašniece

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv