Baltijas SPA Asociācija

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

Viana Mihailova, dalībniece (Latvija), īpašās GEMOLOGY prēmijas “Roku grācija” nominante.

Viana Mihailova, dalībniece (Latvija), īpašās GEMOLOGY prēmijas “Roku grācija” nominante.Šāda veida pasākums manā dzīvē bija pirmo reizi. Par to, ka es nokļuvu šajos dzīves svētkos, pirmkārt, vēlos pateikties savai brīnišķīgajai pasniedzējai Tamārai Rimšai. Pateicoties viņas atbalstam, es izlēmu piedalīties pasākumā.

Un nenožēloju to! Tas bija ne tikai skaists un draudzīgs pasākums, bet arī ļoti informatīvs. Man nav ar ko salīdzināt, taču, manuprāt, čempionāts bija organizēts un realizēts augstākajā līmenī, sākot ar atmosfēru (viegla, silta, komfortabla, nepiespiesta), kuru radīja vadītājas Svetlana Šabaļina un Ilona Ansone, ar vietu un beidzot ar visiem sīkumiem, par kuriem parūpējās organizatori.

Lasīt vairāk

Bija patīkami uzzināt, ka organizatori paredzējuši visu nepieciešamo masāžas veikšanai (galdu, plauktu, dvieļus, halātu, eļļu, salvetes…). Paldies!

Paldies visiem žūrijas locekļiem ne tikai par labajiem vārdiem, atbalstu, īpašu enerģētiku, bet arī par norādījumiem uz kļūdām un neprecizitātēm. Rezultātu apspriešana pēc pirmās kārtas – sava veida masāžas mini meistarklase ar masāžas mākslas zinātājiem. Lieliska, nenovērtējama pieredze!

Paldies atbalstītājiem par lieliskām dāvanām un materiālu atbalstu čempionātam. Lai kā skatītos, bez atbalstītāju palīdzības šāda veida pasākumu organizēšanā neiztikt. Paldies par iespēju izbaudīt svētkus paša čempionāta laikā, kā arī par iespēju pēc čempionāta palutināt sevi ar brīnišķīgu kosmētiku, parfimēriju un masāžu!

Paldies Aleksandrai Vereinoi! Pirmkārt, par viņas morālo atbalstu čempionāta laikā, otrkārt, par lielisko dāvanu – sertifikātu Pēdu masāžas kursa iziešanai skolā Soham Shivoham.

Paldies visiem dalībniekiem! Par demonstrēto meistarību, par starojošo noskaņojumu, par labvēlību un patiesiem smaidiem.

Paldies visiem, kas filmēja un padalījās ar čempionāta video. Kā dalībniece, nevarēju vērot kolēģu darbu, tāpēc šādi video ir ļoti vērtīgi. Tagad saprotu, par kādu augstu meistarību un profesionālismu runāja žūrijas pārstāvji.

Vēl un vēlreiz saku paldies visiem organizatoriem, vadītājiem, atbalstītājiem žūrijai, dalībniekiem un viesiem par svētkiem! Vēlu visiem jaunas iespējas, idejas, jaunas patīkamas un interesantas tikšanās, mieru un prieku!

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv