Baltijas SPA Asociācija

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

В ответе за здоровье - СПАCilvēki arvien vairāk apzinās atbildību par sevi un savu veselību, tādējādi pieprasījums pēc spa, īpaši pēdējo gadu laikā palielinās. Turklāt, atveroties jaunai viesnīcai, tās piedāvājumā nereti ir iekļauts arī spa, tādējādi arī labsajūtas tūrisma piedāvājums ik gadu kļūst plašāks un daudzveidīgāks.

 

 

SPA LietuvāPateicoties minerālūdeņiem, dziednieciskajām dūņām un tīrajai dabai, Lietuvā SPA pakalpojumus sāka piedāvāt jau 18.gadsimta beigās. Lai gan sākotnēji lietuvieši minerālūdeni izmantoja sāls iegūšanai, vēlāk, atklājot tā dziednieciskās īpašības, to sāka izmantot ārstniecībā.

Par pirmo Lietuvas SPA kūrortu tiek uzskatīti Druskininkai – to par kūrortu 1794.gadā pasludināja Polijas-Lietuvas kopvalsts karalis Staņislavs Poņatovskis.

Labsajūta Latvijas laukos

Ja Igaunijā un Lietuvā lielie kūrorti ir veiksmīgi pārveidoti par viesnīcām ar spa centriem, tad Latvijā augstu tiek novērtēts lauku spa un tā dēvētā wellness jeb labsajūtas tūrisma piedāvājumi. Latvijas trumpis ir skaistā daba un senās muižas, taču to vajag iemācīties pārdot.

 Nemākam iepakot

 

Labākie spa pasaulē. Arī baltieši.Pasaulē ir vairāki konkursi tieši spa viesnīcām un centriem. Atpazīstamības iegūšanai un iekļūšanai apritē tā ir laba iespēja. No Baltijas valstīm daudz balvu ieguvuši Lietuvas spa, bet latvieši uz starptautiskajām prēmijām pretendē kūtri. Galvenie iemesli - informācijas trūkums un arī mārketinga nespēja ieraudzīt prēmijas sniegtās iespējas spa pakalpojuma attīstībā un kvalitātes celšanā, kā arī klientu piesaistē, atzīst Baltijas SPA asociācijas valdes locekle Ilona Ansone.

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv