Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

Starptautiskais masāžas čempionāts OPEN BALTIC CHAMPIONSHIP MASSAGE 2018.

Datums un norises vieta: 2018. gada 21. aprīlis Rīga, Latvija, viesnīcā „Radisson Daugava”

Masāžas čempionāti kļuvuši par neatņemamu profesionālās dzīves sastāvdaļu masieriem un SPA industrijas speciālistiem.

Nozares speciālistiem dalība čempionātā ir starptautiska atpazīstamība un profesionālā izaugsme.

SPA centriem – tieša un efektīva savu meistaru reklāma.

Sponsoriem – pasākums, kas veicina veselīga dzīvesveida attīstību. Dalība šādā pasākumā palielina sponsora kompānijas sociālo statusu.

Masāžas čempionāts notiek pēc vienotiem noteikumiem, vienotiem kritērijiem, kurus apstiprina Vienotās konsolidētās masāžas čempionātu sistēmas orgkomiteja.

Reģistrācija čempionātā

Reģistrācija 2018. gada masāžas čempionā
The maximum file size is 3mb (jpg, jpeg, png, pdf, doc)

Organizatori:

Dalībnieku kategorijas:

SPA speciālisti, masieri, kosmētiķi, holistiskās terapijas speciālisti, fizioterapeiti.

Čempionāts notiek divos posmos:

Pirmais posms – obligātā programma. Tiek vērtēts pamata prasmju līmenis „klasiskās” masāžas tehnikai.

Otrais posms – izvēles programma, konkursa dalībnieka izvēlētas tehnikas vai masāžas veida demonstrācija.

Balvas uzvarētājiem un citu balvu ieguvējiem

Apbalvošana būs par I, II, III vietu un nominācijās: Skatītāju simpātiju balva, Labākā debija, Par meistarību, Speciālā žūrijas balva, Profesionālo mediju balva u.c.

Čempionāta uzvarētāji un apbalvojamie tiek virzīti uz XII Pasaules SPA masāžu čempionāta finālu Maskavā 2018. gada rudenī, saņem sertifikātus mācībām BEAUTY SCHOOL, kosmētikas komplektus, brīvdienas krāšņos SPA centros un citas vērtīgas balvas.

Visiem dalībniekiem – čempionāta dalībnieka sertifikāts, visiem finālistiem – diplomi.

Dalībnieku reģistrācija notiek iesūtot pieteikumu līdz 10.04.2018.

Reģistrācijas maksa ir 85 eiro.

Studentiem – atlaide 50%.

Baltijas SPA asociācijas biedriem – atlaide 20%.

Aicinām sponsorus atbalstīt čempionāta norisi.

Pieteikumu saņemšana no dalībniekiem un sponsoriem: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Gaidām jūs gan kā dalībniekus, gan kā atbalstītājus Masāžas čempionātā!

Balvas uzvarētājiem un citu balvu ieguvējiem

BEAUTY SCHOOL turpina izglītojamo uzņemšanu 2017./2018. mācību gadam.Skaistumkopšanas Profesionālajā vidusskolā BEAUTY SCHOOL turpinās dokumentu pieņemšana programmās „Skaistumkopšanas pakalpojumi” un „Kosmetoloģija”.

Aicinām mācīties programmā „Skaistumkopšanas pakalpojumi” (kvalifikācija – Spa speciālists) tos, kuri vēlas iegūt diplomu par vidējo profesionālo izglītību un turpmāk strādāt skaistumkopšanas salonos, SPA centros ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Tiek plānota uzņemšana neklātienē, lai iegūtu profesionālo vidējo izglītbu un kvalifikāciju SPA speciālists.

Kosmētiķa kvalifikāciju vēlas iegūt tie, kuri nākotnē vēlas strādāt kosmetoloģijas nozarē, kā arī iegūt kosmētiķa sertifikātu un reģistrēties LR Ārstniecības iestāžu reģistrā.

„Domājiet par nākotni, izvēlēties vislabāko!” – tas attiecas, pirmkārt, uz izglītību. Jūsu nākotnes profesija varētu būt ne tikai prestiža, dod labu peļņu, bet arī dod iespēju strādāt jebkurā valstī, rūpēties par nākotnes perspektīvām. Šīm kvalifikācijām ir vēl viena priekšrocība - nav vecuma ierobežojuma profesionālā karjerā, bet otrādi, jo lielākā darba pieredze, jo pieprasītāks speciālists darba tirgū un klientu lokā.

Apmācību procesā BEAUTY SCHOOL kvalifikācijas prakse tiek īstenota sadarbībā ar vadošajiem skaistumkopšanas saloniem, SPA centriem, lai mūsu izglītojamie varētu praktizēties atpazīstamos skaistumkopšanas uzņēmumos.

Mēs gatavojamies jaunajam mācību gadam: izglītojamiem piedāvāsim jaunas, lielākas telpas, profesionālus pasniedzējus, metodiskos materiālus un kosmētiku mācībām.

Dokumentu pieņemšana notiek līdz septembra sākumam:

  • SPA speciālistu jaunā mācību gada sanāksme – 24.augustā plkst. 17:00;
  • Kosmētiķu jaunā mācību gada sanāksmes – 22.augustā plkst. 17:00 (mediķiem 23.08., plkst.17.00).

Sapulces laikā BEAUTY SCHOOL administrācija pastāstīs par izglītības programmām, nodarbību plāniem, skolas kārtību, pasniedzēji iepazīstinās ar aizraujošo programmās. Būs iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus.

Mājas lapa BEAUTY SCHOOL internetā: www.beautyschool.lv. Telefons sīkākai informācijai: 67288246.

SPA speciālistu sertifikācijas publiskā sēde 2017 gada 24. augustā.

Baltijas SPA asociācija aicina visas ieinteresētās personas apmeklēt publisko Latvijas SPA asociāciju savienības sēdi.

Lai saņemtu sertifikātu, nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu, pievienot tai dokumentu kopijas, kas apliecina iegūto kvalifikāciju “SPA speciālists” un veikt sertifikācijas procesa apmaksu.

Pieteikumu pieņemšana notiek līdz 2017. gada 22. augustam.

Sēdes norises vieta: viesnīca „Avalon”, Lielā zāle.

Laiks: 24.08.2017. no plkst. 11.00 līdz 12.30.

Papildus informācijai un reģistrācijai zvaniet +371- 67288246, vai rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Global Wellness Institute Austrumeiropas valstīs: Rīgā notika slēgtas „apaļā galda” sarunas starp Baltijas valstu SPA nozares līderiem.Apaļā galda sanāksme notika 20. aprīlī viesnīcas „Bergs” konferenču zālē.

Jautājumi un iniciatīvas, kas bija dienas kārtībā pie apaļā galda, ir aktuālas visiem SPA nozares pārstāvjiem:

  1. SPA un Wellness industrijas tendences un attīstība pasaules mērogā;
  2. Baltijas SPA produkta īpatnības, tā virzība pasaules SPA un Wellness tirgū;
  3. Ar kādām grūtībām nākas saskarties Baltijas valstu SPA nozares tirgū;
  4. SPA speciālistu sagatavošanas stiprās un vājās puses;
  5. Global Wellness Day – pasākuma koncepcija. Pasākums paredzēts 10. jūnijā;
  6. Vienota Baltijas standarta SPA etiķete izstrāde;
  7. Globālās mentoringa programmas prezentācija (Global Mentorship Programm).

Sapulci atklāja Alla Sokolova, Global Wellness Institute Austrumeiropas nodaļas vadītāja. Alla nolasīja Susie Ellis – Global Wellness Institute dibinātājas vēstuli ar sveicieniem.

Tikšanās turpinājās diskusiju veidā.

Inna Milovanova, SPA centra Baltic Beach direktore, izteica priekšlikumu ieviest SPA centru standartus un klasifikāciju pēc „zvaigžņu” sistēmas, izstrādāt un ieviest SPA uzņēmumu standartus.

Marina Gunare, Starptautiskās Baltijas akadēmijas profesore, norādīja uz nepieciešamību daudz vairāk sadarboties mācību iestādēm un darba devējiem, mācību programmas jāatjauno savlaicīgāk, tajās jāievieš jaunās inovācijas. Marina uzaicināja veikt kopīgu darbu, realizējot jaunu SPA un Wellness nozares vadītāju sagatavošanu.

Ilona Ansone, Baltijas SPA asociācijas un Krievijas Tūrindustrijas valdes locekle, kā arī Profesionālās skaistumkopšanas skolas BEAUTY SCHOOL līdzdibinātāja, prezentēja jauno mācību programmu „SPA administrators”. Šādas programmas nepieciešamību apstiprināja visi klātesošie SPA vadītāji. Ilona pastāstīja par mūsdienu SPA tūrista prasībām un norādīja uz SPA galamērķu un piedāvājumu attīstības nozīmīgumu kā top piedāvājumiem pasaules tūrisma tirgus izaugsmes dinamikā.

Svetlana Šabaļina, Baltijas SPA asociācijas valdes priekšsēdētāja, ķīmijas zinātņu maģistrs, pastāstīja par SPA speciālistu sertifikācijas ieviešanu LatvijāRamune Skurkiene, SPA centra SPA Hotel Vilnius Sana Druskininkai galvenā vadītāja, pastāstīja par tendencēm, kas tiek novērotas SPA pakalpojumu tirgū: skaņas un aromāta terapijas apvienošana, miega terapija, norūdīšanās. Personāla darba kvalitātes paaugstināšanai: anti-stresa programmas ieviešana personālam un SPA darbinieku emocionālās kompetences paaugstināšana.

Svetlana Šabaļina, Baltijas SPA asociācijas valdes priekšsēdētāja, ķīmijas zinātņu maģistrs, pastāstīja par SPA speciālistu sertifikācijas ieviešanu Latvijā, un piedāvāja paplašināt sertifikāciju Lietuvas un Igaunijas teritorijā.

Prezentēja dzintara produktus (tajā skaitā arī pavisam jaunus, piemēram, audumu ar dzintara diegu), pastāstīja par dzintara brīnumainajām īpašībām un tā pielietojumu SPA procedūrās.

Igaunijas pārstāves Alena Saileva un Mare Kuruson piedāvāja izstrādāt kopēju Baltijas valstu SPA nozares veicināšanas programmu, izstrādāt kopēju attīstības vektoru.

Dans Grasmanis, ūdens somelje, pastāstīja, cik svarīgi SPA nozarē ir pareizi izvēlēties ūdeni atbilstoši plānotajām programmām vai SPA kompleksa līmenim.

Ūdens ir ļoti būtiska SPA un Wellness programmas sastāvdaļa, kā arī vizītkarte, kas raksturo SPA līmeni vai viesnīcu.

Visi dalībnieki bija vienisprātis, ka šāda SPA līderu tikšanās bija noderīga Baltijas SPA nozares attīstībai.

Tā kā tikšanās laikā izkristalizējās jautājumu loks, kuriem nepieciešams papildus darbs, pie Baltijas SPA asociācijas tika izveidota Baltijas SPA un Wellness ekspertu padome. Visi tikšanās dalībnieki tika iekļauti sastāvā.

Visiem apaļā galda dalībniekiem negaidīta un patīkama dāvana bija divi izdevumi: Allas Sokolovas grāmata „SPA: no Baltijas līdz Melnajai jūrai” un Global Wellness Institute izdevums ar pasaules SPA nozares statistiskajiem attīstības rādītājiem.

Pateicamies minerālūdenim Aqualar pH9+ par iespēju degustēt ieteicamo Wellness ūdeni ar augstu sārmu un silīcija koncentrāciju, kā arī par dalību apaļā galda sarunās.

Apaļā galda sanāksme notika 20. aprīlī viesnīcas „Bergs” konferenču zālē.  Jautājumi un iniciatīvas, kas bija dienas kārtībā pie apaļā galda, ir aktuālas visiem SPA nozares pārstāvjiem

1 lapa no 5

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv