Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

BEAUTY SCHOOL turpina izglītojamo uzņemšanu 2017./2018. mācību gadam.

BEAUTY SCHOOL turpina izglītojamo uzņemšanu 2017./2018. mācību gadam.Skaistumkopšanas Profesionālajā vidusskolā BEAUTY SCHOOL turpinās dokumentu pieņemšana programmās „Skaistumkopšanas pakalpojumi” un „Kosmetoloģija”.

Aicinām mācīties programmā „Skaistumkopšanas pakalpojumi” (kvalifikācija – Spa speciālists) tos, kuri vēlas iegūt diplomu par vidējo profesionālo izglītību un turpmāk strādāt skaistumkopšanas salonos, SPA centros ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Tiek plānota uzņemšana neklātienē, lai iegūtu profesionālo vidējo izglītbu un kvalifikāciju SPA speciālists.

Kosmētiķa kvalifikāciju vēlas iegūt tie, kuri nākotnē vēlas strādāt kosmetoloģijas nozarē, kā arī iegūt kosmētiķa sertifikātu un reģistrēties LR Ārstniecības iestāžu reģistrā.

„Domājiet par nākotni, izvēlēties vislabāko!” – tas attiecas, pirmkārt, uz izglītību. Jūsu nākotnes profesija varētu būt ne tikai prestiža, dod labu peļņu, bet arī dod iespēju strādāt jebkurā valstī, rūpēties par nākotnes perspektīvām. Šīm kvalifikācijām ir vēl viena priekšrocība - nav vecuma ierobežojuma profesionālā karjerā, bet otrādi, jo lielākā darba pieredze, jo pieprasītāks speciālists darba tirgū un klientu lokā.

Apmācību procesā BEAUTY SCHOOL kvalifikācijas prakse tiek īstenota sadarbībā ar vadošajiem skaistumkopšanas saloniem, SPA centriem, lai mūsu izglītojamie varētu praktizēties atpazīstamos skaistumkopšanas uzņēmumos.

Mēs gatavojamies jaunajam mācību gadam: izglītojamiem piedāvāsim jaunas, lielākas telpas, profesionālus pasniedzējus, metodiskos materiālus un kosmētiku mācībām.

Dokumentu pieņemšana notiek līdz septembra sākumam:

  • SPA speciālistu jaunā mācību gada sanāksme – 24.augustā plkst. 17:00;
  • Kosmētiķu jaunā mācību gada sanāksmes – 22.augustā plkst. 17:00 (mediķiem 23.08., plkst.17.00).

Sapulces laikā BEAUTY SCHOOL administrācija pastāstīs par izglītības programmām, nodarbību plāniem, skolas kārtību, pasniedzēji iepazīstinās ar aizraujošo programmās. Būs iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus.

Mājas lapa BEAUTY SCHOOL internetā: www.beautyschool.lv. Telefons sīkākai informācijai: 67288246.

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv