Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

Veselības festivāls ”Starptautiskā Wellness diena”

Saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas (PVO) datiem galvenā problēma visā pasaulē, lai cik pārsteidzoši tas arī nebūtu, ir nevis vīrusi un slimības, bet gan depresija - psihiski traucējumi, kas saistīti ar bezmiegu, stresu un aptaukošanos.

Šajā sakarā pirms trīs gadiem Belgin Aksoj (Belgin Aksoy) aizsāka projektu „Starptautiskā Wellness diena”, kas vismaz reizi gadā ļauj spert milzīgu soli pretī veselībai, labai pašsajūtai un pozitīvai domāšanai.

Pasākuma ietvaros 13.jūnijā, sākot no pulksten 12:00, tiks organizētas interaktīvas aktivitātes: staigāšana ar ķekatām, atklātā jogas nodarbība, dažādas bērnu izklaides un attīstošas nodarbības – šahs, sporta stafetes, zīmēšana, seju apgleznošana un daudz kas cits. Būs organizētas SPA masāžas veikšanas ar dažādām metodēm meistarklases, tajā skaitā arī mājas apstākļos. Pasākums ir paredzēts pilnīgi visiem - no bērniem līdz pensionāriem, visas izklaides un aktivitātes ir bez maksas.

Šajā dienā Jūrmalā pirmo reizi notiks dejas Flash mobs profesionāla dejotāja un televīzijas šova „Dejo ar zvaigzni” uzvarētāja Viktora Haritonova vadībā ar citu profesionālu dejotāju piedalīšanos. Starp īpašajiem viesiem „Dejo ar zvaigzni” dalībnieki. Deja veltīta veselīgam dzīvesveidam un pozitīvam domāšanas veidam, visi interesenti Flash mobam var pievienoties pulksten 13:00.

„Straptautiskās Wellness dienas” devīze – „Viena diena var mainīt visu jūsu dzīvi!”, kuras pamatā ir manifests - 7 soļi ceļā uz laimīgu dzīvi.

Manifests aicina:

  1. dzert vairāk ūdens,
  2. doties 1 stundu ilgā pastaigā,
  3. pirkt vietējos bioloģiskos produktus,
  4. neizmantot plastmasas pudeles,
  5. izdarīt labu darbu,
  6. organizēt ģimenes vakariņas,
  7. doties gulēt pulksten 22:00.

Viss ļoti vienkārši un ikvienam pieejami, atliek tikai izvēlēties, kam jūs teiksiet „JĀ”.

Pasākuma organizators – pirmā Starptautiskā Wellness centra „Balans” Latvijā dibinātāja un Starptautiskās Wellness dienas Latvijā sūtne Alla Sokolova. Festivālu atbalsta Jūrmalas dome, viesnīca Jūrmala SPA, Airbaltic, Venden, Wellness Travel Group, Straptautiskais wellness centrs Balans, sanatorija „Jantarnij bereg”, SPA School, Latvijas SPA&Wellness federācija, sporta centrs ”TAO”, Ecocatering, Beauty School, Baltijas SPA asociācija, Baltijas Starptautiskā akadēmija.

Atkarībā no laika apstākļiem pasākuma programma var mainīties.

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv