Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

Pirmais Baltijas SpaYogaFest festivāls.

«Akcents tika likts ne tikai uz masāžas tehniku, bet arī uz SPA telpas noformējumu, parādot SPA filozofiju. Jo SPA tas ir garšas, smaržas, krāsu, taktīlo un vizuālo sajūtu apvienojums,» pastāstīja mums Anna Volkova viena no festivāla Spa Yoga Fest vadītājām un organizētājām.

Visas kompozīcijas bija dažādas, neviena nelīdzinājās citai- no eiropejiskā stila līdz austrumnieciskajam. Jūtami bija arī latviskie motīvi, tos ieraudzījām dzintara terapijā. Tas bija interesanti un neparasti, jo dzintars ir Latvijas nacionālais produkts. Bez tam šāda terapija kļūst arvien populārāka, jo šim akmenim ir ļoti daudz derīgu īpašību. Piemēram, dzintara terapija noņem nervu spriedzi, attīra un atjaunina ādu, kā arī harmonizē pašsajūtu.

Tāpat festivālā varēja redzēt vēl citas masāžas un tehnikas: anti-age sejas masāžu ar otiņām, atslābinošu masāžu, Tai Čī masāžu un citas.p>

Festivāla organizatori galveno vērību pievērsa speciālistu meistarībai, ko vērtēja žūrija.

«Mēs vēlamies cilvēku harmoniju, lai tie noticētu sev kā meistaram, jo tiem ir liels potenciāls un tiem nepieciešams tāds kā «burvju grūdiens», lai dotos tālāk,» stāstīja Anna Volkova.

\"Madiva\"Uz festivālu bija atbraukuši speciālisti no dažādā valstīm. Franciju pārstāvēja SAMADEVA BRĪVĀ UNIVERSITĀTE. Tās galvenais uzdevums ir apmācīt cilvēkus harmonijas sasniegšanas senākajām tehnikām.

”Daudzi uzskata, ka meditācijas procesā cilvēki vienkārši sēž un neko nedara, tomēr tas tā nav. Mūsos iekšā ir vētra. Mūsu centrā mācam kā iegūt šo „klusumu” sevī,” saka Viktorija Pavlova, viena no Samadeva universitātes līdzīpašniecēm, Hakim masāžas speciāliste, Gurdžijeva deju instruktore.

„ Samadeva universitāte atrodas Francijā. Šobrīd atvēries jauns mācību centrs arī Rīgā, kur var apgūt tādas tehnikas kā Dervišu joga, Nadi joga, Lu joga un citas,” stāsta Reiki Dao Te Ki speciāliste, Nadi un Derviš jogu speciāliste, Hakim masāžu speciāliste Jekaterina Ļitvinova.

Bet ne tikai universitāte atver filiāles Rīgā. Darboties Latvijas tirgū ir ieinteresētas arī kosmētiskās kompānijas. Piemēram, jau šogad Lietuvas kompānija Revebel domā atvērt ofisu Rīgas centrā. «Mēs ceram, ka jau rudenī ofiss strādās katru dienu. Tajā varēs ne tikai nopirkt mūsu firmas kosmētiskos produktus, bet arī baudīt dažādas ādu kopjošas procedūras,» pastāstīja kosmētikas firmas Revebel vadītāja Tatjana Lopatina.

«Mūsu kompānijai ir līnijas visām vecuma un ādas tipu grupām,» papildināja Tatjana. «Bet mūsu dekoratīvā kosmētika piesaista ar to, ka, neskatoties uz meikapu, āda turpina elpot».

Viesi varēja apmeklēt psiholoģijas un dietoloģijas lekcijas, piedalīties jogas nodarbībās, izbaudīt bezmaksas masāžas pie DabaSpa un Jūrmala SPA speciālistiem, terapijas seansus no Reiki Klīnikas, apmeklēt meistarklases veģetārās virtuves kafe Garuda ēdienu pagatavošanā, kā arī baudīt Taizemes deju mākslas skaistumu. Vēl viesiem bija iespēja iegādāties kosmētiku un roku darinājumus par zemākām cenām. Speciāli tam hallē tika organizēts EKO tirdziņš.

Īpaši bērniem tika organizēta atsevišķa programma. Bērni varēja apgūt savu pirmo asanu, tika organizēta pasaku terapija un daudzas citas aizraujošas nodarbības.

Festivāla organizatori Baltijas SPA Asociācija Baltic SPA Professional nākamajā gadā tāpat vasaras sākumā plāno rīkot II Spa Yoga Fest festivālu.

Foto un informāciju par dalībniekiem skatieties www.facebook.com/SpaYogaFest2013

Paldies Hotel Jūrmala Spa un Kosmetoloģijas un masāžas skolai MASTERCLASS par palīdzību festivāla organizēšanā.

Anastasija Čubare
Žurnālistikas skola Baltic Education Centre
www.mediakursi.lv

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv