Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

VI Starptautiskais SPA&Wellness Kongress Baku, Azerbaidžāna

VI Starptautiskais SPA&Wellness Kongress Baku, Azerbaidžāna2019.gada 5 - 8.novembrī Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku norisināsies Starptautiskais SPA&Wellness Kongress. NVS un Eiropas valstu nozīmīgākais nozares pasākums pulcinās salonu , viesnīcu spa zonu, spa centru, kūrortu un sanatoriju īpašniekus un vadītājus, spa&wellness iekārtu un materiālu ražotājus un piegādātājus.

Praktiskajā konferencē Baltijas SPA Asociāciju pārstāvēs un uzstāsies valdes locekla Ilona Ansone ar tēmu “Attiecību veidošana ar piegādātājiem. Kļūdas un papildus iespējas.”

Ilona Ansone – Latvijas SPA asociāciju apvienības SPA speciālistu sertifikācijas ekspertu komisijas locekle, FEMTEC pārstāve Baltijas valstīs, “Perfect Spa” Starptautiskās Prēmijas  žūrijas locekle, KF kultūras Ministrijas tūrisma nozares ekspertu padomes locekle, Krievijas Savienības tūrindustrijas Valdes locekle. BEAUTY SCHOOL (Latvija), kur sagatavo kosmētiķus, spa speciālistus un administratorus, vadītāja.

Kongresa piesātinātā programma būs apvienota ar ekskursijām pa brīnišķo Baku, nobeigumā ar galā vakariņām Hilton Hotel balles zālē.

Uz tikšanos Kongresā!

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv