Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

\"Tējnīca

Pieskarieties tējas kultūrai un tējas ceremonijas mākslai.

Laipni lūdzam tējas valstībā:

Nesatricināms garīgais līdzsvars
Pateicīgs tūkstošgades mantojums

Lieliska pārliecības sajūta
Bezbailīga dzīves baudīšana
Ģeniāls saprašanas stāvoklis
Labdarīga potenciāla atklāšana
Labsirdīgi stipra veselība
Saules krāšņums atskaņās
Poētisks ģenialitātes atklājums
Uzticama mīlestības reliģija

Nākotne tagadnes pagātnei...

Ēdiens SPA Yoga Fest 2015 festivāla laikā būs vienkāršs, svaigi gatavots, ekoloģiski tīrs, garšīgs, viegls un enerģētiski piesātināts.
Ēdienu pagatavošanai galvenokārt tiks izmantoti uz vietas audzēti, ekoloģiski un speciāli atlasīti produkti. Visi ēdieni būs veģetāri, pagatavoti pēc Indi un Eiropas receptēm. Katrā ēdienreizē būs iespēja izvēlēties vegānu ēdienu un ēdienu, kas nesatur kviešu miltus. Būs salāti pēc izvēles, zupas, deserti un dzērieni.
Visi ēdieni tiks gatavoti ar mīlestību!
Ēdienu varēs nopirkt uz vietas. Maksājumi tiks pieņemti tikai skaidrā naudā!

\"Bhajan

Ēdiens, kuru uzņemam, arī ir enerģija, tas nes sevī vibrāciju, tāpēc svarīgi gan tas, no kādiem produktiem ēdiens pagatavots, gan tas, kādā noskaņojumā, ar kādām domām. Bhajan Cafe ēdienu gatavojam ar Mīlestību, piedomājot par produktiem un to, kādu enerģiju uzņemsiet, kā arī uztverot katra ķermeni kā Templi. Atpūtieties un pārliecinieties, ka izturoties pret savu ķermeni, kā pret Templi un uzņemot Mīlestību arī caur ēdienu, Jums būs viegli īstenot iecerētās garīgās prakses, jūsos ieplūdīs miers un bezgalīgs prieks, vienlaikus būsiet gan palutinājuši sevi, gan uzņēmuši nepieciešamo spēku, lai izbaudītu dzīvi vēl pilnvērtīgāk, kā līdz šim. Ikdienā atrodamies Rīgā, Antonijas ielā 10
www.facebook.com/bhajancaferiga

 

\"SvaigiAugļu Dārzs piedāvā veselīgas uzkodas, kuras mēs nosaucām par ātrajiem augļiem (fast-fruit). Augļi ir nomazgāti, sagriezti un iepakoti ērtās glāzītēs ar dakšiņu.
Visiem bērniem, kas darbosies Bērnu teritorijā festivāla laikā, Augļu Dārzs pasniegs dāvanu – glāzi ar svaigiem un gardiem augļiem.  
Jums atliek vien izvēlēties savu augļu glāzi, paņemt dakšiņu un izbaudīt vasaras garšu. Atdzesēts arbūzs, melone, zemene, ķirši, vīnogas un citas ogas kļūs par vieglu uzkodu karstā dienā. Mēs izvēlamies pašus svaigākos un gardākos augļus tieši Jums.
Cienājieties!

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv