Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

\"Grāmatas

Kompānija „Gayatri” ir Krievijas izdevniecības nama  „Amrita-Rusj” oficiālais pārstāvis.  Mēs piedāvājam galvenokārt grāmatas psihologijā, filozofijā, ezoterikā, reliģiskā literatūrā, kā arī grāmatas bērniem. Izdevniecības autori – vadošie Krievijas un ārzemju psihologi, dziednieki, garīgie skolotāji, pētnieki un vienkārši drosmīgie eksperimentētāji cilvēku attistību jomā. Regulāri mūsu sortiments tiek papildināts ar jaunumiem.

www.gayatri.lv

\"NaturālasVisa produkcija roku darbs, veidota ar izdomu un patiesiem laba vēlējumiem gan lielajiem gan mazajiem. Rūpējoties par jūsu labklājību mēs izmantojam tikai smalki atlasītas sastāvdaļas un sertificētus komponentus. Katrs izstrādājums ir meistera pārbaudīts un individuāli izstrādāts.
...Jo mēs mīlam, ko radam!
Darbnīca Alius piedāvā un jūs iepazīstina ar jaunu tirzniecības marku \"Tris koma tris\".
\"Tris koma tris\" - naturālas EKO-preces visai ģimenei. Mūsu ražotne principiāli lieto tikai dabīgus un dabai nekaitīgus materiālus, preces ražojam kā pašiem sev, kvalitāte jūsu labklajībai un veselībai!

Darbnīca Alius,
vienmēr zvana attālumā :)

T. 20668888

www.triskomatris.com

\"JapāņuMūsu veikals nodarbojas ar japāņu firmas Nippon Kodo vīraku pārdošanu. Piedāvājot japāņu produkciju mūsu valstī, mēs vienlaicīgi pārstāvam nelielu daļiņu japāņu kultūras.
Nippon Kodo ir viena no senākajām vīraku ražošanas firmām Japanā. Tā tika nodibināta pirms 400 gadiem. Nosaukums «Nippon Kodo» tulkojumā nozīmē «japāņu vīraku Ceļš». Savu darbību uzņēmums uzsāka ar īpaši augstas kvalitātes vīraku piegādi Japānas imperatora galmam. Gadu gaitā piedāvātais asortiments paplašinājās Nippon Kodo vīraki kļuva pieejami ne tikai aristokrātijai, bet arī plašākam vīraku cienītāju lokam. Pašreiz, turpinot labi iesākto darbu, firma piedāvā bagātīgu vīraku izvēli - gan tradicionālos, gan vairāk mūsdienīgus.
Japānas vīraki - tās ir krāsainas, tievas, koksni nesaturošas, aromātiskas nūjiņas ar izcilu smaržu buķeti. Tās tiek ražotas, izmantojot dabiskas izejvielas. Tiek piedāvātas arī īpašas „maz dūmojošas” nūjiņas, kas paredzētas cilvēkiem ar paaugstinātu jutību, alerģiju un tiem, kuriem nepatīk izteikti spēcīgi aromāti.
www.aromadavana.lv

Eko tirgus notiks festivāla SPA Yoga Fest 2015 Jogas un tibetu medicīnas akademijas” teritorijā, Baltezerā.
Eko tirgus darba laiks:
29.08.2015 no 10:00 līdz 18:00
30.08.2015 no 10:00 līdz 17:00 Aicinām uzņēmumus un privātpersonas iesūtīt iesniegumus dalībai gadatirgū “Eko tirgus”, aizsūtot pieteikumu uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pieteikuma iesniegšana:

  • Pieteikumi tiek pieņemti līdz 15.08.2015
  • Līgumu noslēgšana līdz 20.08.2015
Noteikumi dalībai gadatirgū:
  • Paredzētā vieta 3x3 metri
  • Maksa par dalību 100 EUR 
  • Ir iespējama papildus teritorija tirdzniecībai, to atsevišķi saskaņojot. 
  • Darba laika ievērošana ir Dalībnieku atbildība.
  • Festivāla organizatoriem ir tiesības pārtraukt Dalībnieka darbu, ja tas neatbilst aprakstam, kas norādīts dalības iesniegumā, ja Dalībnieka darbs pārkāpj festivāla noteikumus, vai ja Dalībnieks neievēro festivāla organizatoru norādījumus. 
  • Par Dalībnieku mantām un drošību atbildīgi ir paši gadatirgus Dalībnieki.
Papildus informācija, jautājumi un pieteikumi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Iesniegums dalībai gadatirgū LEJUPLĀDĒT

\"AQUALARAQUALAR pH9+ Iegūts bezpiesārņojuma vidē 425 m. dzļumā Berkovitsa, Barzia, Bulgārijā.
Ar zemu mineralizācijas pakāpi (262 mg/l).
Cilvēks sastāv no 85% ūdens. Tam, ko mēs dzeram, ir milzīga nozīme. Organisma iekšējā vide ir sārmaina, ar pH aptuveni 7,4. Ikdienā mēs pH līmeni pazeminām ar neveselīgu pārtiku.
Dabīgais ūdens AQUALAR pH9+ palīdz pH līmeni paaugstināt un līdzsvarot.
Pētījumi liecina, ka, paaugstinot organisma pH līmeni tikai par 15%, asinis spēj uzņemt skābekli pat līdz 60% vairāk, lai nogādātu to šūnām. Rezultātā: šūnas dzīvo daudz ilgāk, organisms noveco stipri lēnāk un savas dabīgās funkcijas pilnvērtīgi veic ilgāk.

 

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv