Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

Japāņu vīraki Nippon Kodo.

\"JapāņuMūsu veikals nodarbojas ar japāņu firmas Nippon Kodo vīraku pārdošanu. Piedāvājot japāņu produkciju mūsu valstī, mēs vienlaicīgi pārstāvam nelielu daļiņu japāņu kultūras.
Nippon Kodo ir viena no senākajām vīraku ražošanas firmām Japanā. Tā tika nodibināta pirms 400 gadiem. Nosaukums «Nippon Kodo» tulkojumā nozīmē «japāņu vīraku Ceļš». Savu darbību uzņēmums uzsāka ar īpaši augstas kvalitātes vīraku piegādi Japānas imperatora galmam. Gadu gaitā piedāvātais asortiments paplašinājās Nippon Kodo vīraki kļuva pieejami ne tikai aristokrātijai, bet arī plašākam vīraku cienītāju lokam. Pašreiz, turpinot labi iesākto darbu, firma piedāvā bagātīgu vīraku izvēli - gan tradicionālos, gan vairāk mūsdienīgus.
Japānas vīraki - tās ir krāsainas, tievas, koksni nesaturošas, aromātiskas nūjiņas ar izcilu smaržu buķeti. Tās tiek ražotas, izmantojot dabiskas izejvielas. Tiek piedāvātas arī īpašas „maz dūmojošas” nūjiņas, kas paredzētas cilvēkiem ar paaugstinātu jutību, alerģiju un tiem, kuriem nepatīk izteikti spēcīgi aromāti.
www.aromadavana.lv

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv