Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

\"Privāta

pie Editas Ivannikovas. Bioķīmiķis, aromterapijas speciālists, praktizējošs kosmetologs un masieris ar 17 gadu pieredzi.

Kā tā notiek: Vajag pasmaržot dažāda veida ēteriskās eļļas, un balstoties uz patīkamām, nepatīkamām, neitrālām smaržām speciālists varēs izstāstīt par emocionālo stāvokli, dziļākām psiholoģiskām problēmām (kam tādas ir).
Mēs atlasīsim ēterisko eļļu grupu, kas palīdzēs tieši Jums uzlabot psiholoģisko stāvokli, balstoties uz Jūsu intuitīvo izvēli no piedāvātajām eļļām pēc to nozīmes. Cena: 25 eiro
Lūdzam iepriekš pierakstīties uz konsultāciju.

\"Mugurkaula

Mugurkaula jogas terapija – tas ir veids, kā izārstēt sarežģītas diagnozes bez ķirurģiskas iejaukšanās. Šī prakse nāk kā glābšana, pat gadījumos, kad alopātiju nepiedāvā bez ķirurģiskas iejaukšanās.  Svarīgi ir tas, ka pamatā nav nepieciešams iedarboties uz pašu mugurkaulu, jo visbiežāk pats mugurkauls nav sāpju izraisītājs. Jogas terapijas pamatā ir slimības patieso iemeslu atklāšana un palīdzība organismam pašam atveseļoties. Tikai pēdējā atveseļošanās posmā, pacients, kurš tika apmācīts ar integrētu un sistemātisku pieeju, nepieciešamības gadījumā pats iedarbojas uz dažādām muguras daļām, kas saistītas ar mugurkaulu.

Konsultācija un diagnosticēšana ir bezmaksa.

Terāpijas seansa cena: 50 eiro (60 min).

Pieraksts uz diagnosticēšanu, individuālajām  konsultācijām pa tālr.:  277 04 227,  26879034

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv