Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

\"Uguns29. augustā 13:00 – attīrošās uguns mājvietas radīšana. Rituālā ugunskura veidošanas pamati (Raido)
29. augusta vakarā – uguns attīrīšanās rituāls
(Raido un Ziedu Aija) 20.00 – saules pavadīšana, I attīrīšanās posms pirms ogļu mīšanas
20.30 – attīrīšanās un sinhronizācijas rituāls jostas rotaļā
20.45 – II attīrīšanās posms, uguns iekuršanas rituāls, ziedošana ugunij
21.15 – sevis izvērtēšanas rituāls bizes rotaļā
21.30 vai vēlāk – spēka dziesmas meditācija ap ugunskuru,
pēc tam – uguns ogļu mīšana jeb III noslēdzošais uguns attīrīšanās posms.

\"LatvjuLatvju SPA “La Daile” komanda – SPA meistari un pirtnieki – katrs ir indivīds ar unikālu un tikai sev raksturīgu rokrakstu un pieeju cilvēka lutināšanai, katrs ir īstens sava aroda meistars un darbu “izdzīvo” katrā elpas vilcienā, katrā kustībā ik dienu, ik minūti. “La Daile” darbojas vienotā pārliecībā par katra indivīda vēlmju un vajadzību nozīmību kopējā esības komfortā.

\"VingrojumiLai mugurkauls būtu vesels un spēcīgs un stāja - stalta, līdz ar to, labāka veselība kopumā, nepieciešams nostiprināt ķermeņa dziļo muskulatūru. Ja trenažieru zālē un aerobikas nodarbībās mēs nostiprinām ķermeņa virspusējo muskulatūru, piemēram, muguras plato un trapeces muskuli, tad pilnvērtīgi trenējot muguras dziļo muskuli – atliecējmuskuli, mēs strādājam ar ķermeņa galveno balstu un veidojam staltu un veselīgu stāju. Tas būs nopietnākais ieguldījums jūsu veselības uzlabošanā un nostiprināšanā. Nodarbojoties regulāri, jau pēc pusotra vai diviem mēnešiem, sajutīsiet stingru un spēka pilnu augumu!
Nodarbība 29.08., olkst. 10.30-11.30

\"DERVIŠU

Dervišu joga (Samadevas kustību Eifonija) radīta kustību prasmēs, kuras tika apgūtas simtiem gadu garā periodā senajās dervišu brālībās, kā arī citās kustībās, tādās kā Joga, CI Gun, un arī mūsdienu metodēs, tādās kā eiritmija  un strečings. Būdama maiga psihofiziska prakse tā pozitīvi iedarbojas uz iekšējo orgānu, muskuļu darbību, koncentrāciju, atmiņu un uz fizisko un psiholoģisko līdzsvaru. Ikdienas uztvere neļauj mums ieraudzīt, ka kustības un žesti ir mūsu emociju un galveno impulsu izpausme. Eksistē arī atgriezeniskā saite: tāpat noteiktas kustības rada ietekmi uz mūsu garastāvokli. Samazinās mūsdienu dzīves veida stresa ietekme.

\"„Tējas

Tējas ceremonija senatnē bija vairāk, kā tikai vienkārša tējas pagatavošana un lietošana. Vārda nozīme ķīniešu valodā stāsta par to, ka ceremonija ir Tējas vārīšanas augstākā māksla, sava veida rituāls visiem dalībniekiem.

Tējas ceremonija kā komunikācijas veids ar pasauli un sevis iepazīšana. Tā ir iespēja nobaudīt četras tējas „priekšrocības”: uzlējuma krāsu, lapas formu,  garšu un smaržu.

Meistarklases ilgums: 2 stundas

Maksa: 11 eiro

1 lapa no 4

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv