Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

DERVIŠU JOGA – SAMADEVAS EUFONISKĀS KUSTĪBAS

  • Кustoties pašizzināšanas virzienā…

Samadevas žestu Eifonija balstīta uz zināšanu bāzes, kuru saknes ir no dziļas senatnes, kuras apvieno ķermeni, mīlestību un garīgumu. Šo metodi izstrādāja Enea Tess Grifita ar savu palīdzi Emmu Tilloh, kopā ar ārstiem , terapeitiem, jogas instruktoriem, dervišu deju meistariem. Samadevas žestu Eifonija ir īstena esamības mācība visā tās pilnībā. Tā māca mūs pilnībā dzirdētsevi , citus un apkārtējo pasauli. Praktizējošais atklāj priekš sevis, kā viņš funkcionē, kas ļauj tam iegūt īstas zināšanas par sevi, saviem fiziskajiem, emocionālajiem un intelektuālajiem mehānismiem.

Praktizējot dervišu jogu, katrs cilvēks to dara savā ritmā, saskaņā ar savām spējām, koncentrējoties uz to , ko viņš pārdzīvo. Mēs mācamies uztvert to, kas notiek mūsos, ieklausīties un pieņemt sevi bez piespiešanas, salīdzināšanas un nosodīšanas. Šīs kustības var praktizēt jebkura vecuma cilvēks, bez fiziskiem ierobežojumiem.

  • Kustību terapeitiskais efekts

Struktūru veidojošie un strukturējošie Arkāni- sevišķas Dervišu jogas pozīcijas- harmonizē muskuļu darbību, atgriežot tos nepieciešamajā tonusā un atbrīvojot no nevajadzīgas spriedzes. Dziļākā līmenī šajā brīdī notiek muskuļu bagātināšana ar skābekli un spriedzes mazināšanās. Kā sekas tam , sāk pareizi darboties mūsu ķermeņa sistēmas; elpošanas, gremošanas, dzimum un urīnizvades sistēmas. Mainot lēnās un ātrās kustības, mūzika, vārdu skaņa, un klusums – praktizējamā Dervišu joga grupā, veido telpu, kura ļauj sajust īstas emocijas. Pateicoties harmonijai, kura veidojas praktizēšanas procesā, katrs cilvēks var sajust sevi tādu kāds viņš ir patiesībā, šajā mirklī.

Vada Viktorija Pavlova.

30.08., plkst. 10.00-11.30.

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv