Baltijas SPA Asociācija

Spa 61

Aktualitātes

Beauty school

ITEC Logo

Pievienojieties

\"KosmetikTiek izdots kopš 1998. gada. Periodiskums: 1 reizi 2 mēnešos (6 numuri gadā). Izdevuma valoda: latviešu un krievu. Tas ir unikāls izdevums Latvijā, kurā tiek publicēti gan pašmāju autoritāšu speciālistu raksti, gan ārzemju autoru darbi. Katrs profesionālis atradīs žurnālā aktuālāko informāciju skaistumkopšanas nozarē, tajā skaitā analītiskus rakstus, autorsemināru aprakstus, meistarklases, kas izsmeļoši atklāj metodikas un profesionālus noslēpumus un nianses. KB Professional lasītāji uzzina par jauniem produktiem, notikumiem, ziņām, aktuālākajām frizieru modes un nagu dizainu tendencēm, apmācībām un semināriem.

 \"«Crossroads»Izdevums ir paredzēts ceļotājiem, kas patstāvīgi vai grupas sastāvā apmeklē Latviju un tās pilsētas. Mūsu projekta īpašā iezīme ir rūpīga informācijas izvēle un oriģināla satura sagatavošana, veidojot to maksimāli atbilstošu mūsu valsts viesu interesēm.
«Crossroads» “CR” ir karte-avīze, kurā ģeogrāfiskā karte apvienota ar informāciju par galvenajiem apskates objektiem, atpūtas vietām, pastaigām piemērotiem maršrutiem, automobiļu novietošanas zonām un citu izklaidējoši-izglītojošu informāciju. Reklāma “CR” ļaujmērķtiecīgi sasniegt tos tūristus, kas noskaņoti iepazīt Latvijas pilsētas, to ikdienu, vēsturi un mūsdienīgās iespējas.
Karte tiek izdota sešas reizes gadā latviešu, krievu un angļu valodās.

\"GaraGara Vasara
Portālā www.garavasara.com  mēs vēlamies apvienot visus mums zināmo mācību, prakšu, zinību virzienus. Ar jūsu palīdzību padarīt šo vidi pēc iespējas bagātāku. Ar zināšanām, informāciju, pieredzi.
Mēs vēlamies, lai katrs šeit justos kā mājās – ērti un droši. Ar iespējām izzināt sev piemērotāko, uzzināt ko jaunu, zināt, kas notiek, kur un ko viņš varētu darīt savā labā...
Laipni lūgti portālā www.garavasara.com!

\"e-beauty.lv.Portāls e-beauty.lv ir lielākais un ar informāciju bagātākais skaistumkopšanas nozares interneta portāls Latvijā, kurš savu darbību uzsāka 2007. gadā.
Portālā Jūs atradīsiet visus ar skaistumkopšanu saistītos notikumus, pasākumus, pakalpojumus, kosmētiku, jaunākās tendences un modi. Mēs stāstām par labākajiem meistariem Latvijā un pasaulē!
Lielākā daļa informācijas ir veltīta skaistumkopšanas profesionāļiem.
Mēs publicējam semināru un prezentāciju grafikus, reportāžas no pasākumiem, izstādēm un konkursiem.

\"ŽurnālsGlancēts iknedēļas žurnāls krievu valodā.
Žurnāla kredo saskan ar festivāla galveno ideju: “Ja tu esi atvērts pasaulei, agri vai vēlu pasaule atvērsies tev!”
Atveriet “360” – apsolām, jums nebūs garlaicīgi.

 

\"Iknedēļas
Latvijas un pasaules aktuālākās ziņas, dažādas tēmas, intervijas un “karsti” jaunumi.
SUBBOTA ir interesanta visai ģimenei, esiet informēti par notikumiem!

\"PortālsPortāls VIETAS.LV – jūsu ceļvedis pa Latviju.
Ja jums vajag uzzināt, kur doties, kur apmesties, kur ķert zivis, kur nosvinēt svētkus, kādi ir tuvākie pasākumi – apmeklējiet vietas.lv un visu interesējošo informāciju jūs iegūsiet ātri un precīzi.

Gara VasaraНа портале garavasara.com мы хотим объединить все известные нам учения, практики и знания. И с вашей помощью сделать эту среду по возможности богаче. Знаниями, информацией, опытом.
Чтобы мы все придавали друг другу уверенности в своих поисках. Чтобы каждый мог найти для себя что-то новое: знать, что и где происходит, что и где можно делать для себя.
Мы хотим, чтобы каждый чувствовал себя здесь «как дома» – удобно и безопасно.
Добро пожаловать на garavasara.com!

spainstitut

Vietas.lv

Ainhoa.lv